image

BÓJKY, PLAVÁKY

Vítame Vás v sekcii pre sumcový program  v ktorej nájdete všetko pre lov sumca za pomoci plavákov či bójí. Nájdete tu sumcové plaváky na pevno, priebežné sumcové plaváky, nafukovacie bójky, trhacie a nahadzovacie bójky.

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Plavák na Sumca Ball Float

Plavák na Sumca Ball Float

Plavák určený na lov sumca, vnútorným vedením vlasca proti zamotaniu, v tvare gule a adaptérom na svetlo. Vynikajúca viditeľnosť v noci.

Obj. číslo:
199 94260
Pridať do porovnania
Cena: 3,36 €

Požadované množstvo nie je na sklade.
Sumcový plavák Monster Cat Bomb Float Akcia

Sumcový plavák Monster Cat Bomb Float

Plavák určený na lov sumca v prúde i z brehu. Vnútorné vedenie a vysoký vztlak.

Obj. číslo:
199 94230
Pridať do porovnania
Cena: 3,24 €

Podvodný plavák na lov sumca Akcia

Podvodný plavák na lov sumca

Sumcový plavák kompaktného dizajnu, vhodný aj pre montáž na bóju.

Obj. číslo:
199 94206
Pridať do porovnania
Cena: 2,04 €

Podvodný plavák na lov sumca s hrkálkou Akcia

Podvodný plavák na lov sumca s hrkálkou

Sumcový plavák kompaktného dizajnu, vybavený 4 hrkálkami vo vnútri tela, ktoré budú lákať sumca po nahodení do prúdu. Vhodný aj pre montáž na bóju.

Obj. číslo:
199 94200
Pridať do porovnania
Cena: 2,64 €

Hrkajúci sumcový plavák Float with ratle Akcia

Hrkajúci sumcový plavák Float with ratle

Plavák určený na lov sumca, s adaptérom na svetlo. Vynikajúca viditeľnosť v noci a dvoma hrkálkami v tele plaváku.

Obj. číslo:
199 94186
Pridať do porovnania
Cena: 5,88 €

Propeller U-Float podvodné plaváky Black Cat Akcia

Propeller U-Float podvodné plaváky Black Cat

Podvodný plavák vybavený robustnými kovovými krídlami a dvoma sklenenými hrkálkami, ktoré vytvárajú silné tlakové a zvukové vlny pod vodou, čo priťahuje sumcov zo širokého okolia.

Obj. číslo:
44 5528010
Pridať do porovnania
Cena: 10,02 €

Podvodné plaváky U-Float s pin Akcia

Podvodné plaváky U-Float s pin

Nový podvodný plavák s kolíkom na uchytenie na pevnom mieste. Dodávaný v rôznych hmotnostiach, vybalancovaný tak aby sa netočil v prúde.

Obj. číslo:
44 5527010
Pridať do porovnania
Cena: 4,81 €

Bojka SUMEC trhacia (samotná) KOU (300g/150cm)

Bojka SUMEC trhacia (samotná) KOU (300g/150cm)

Praktická trhačka na sumca bez plaváka. Umiestnite trhačku na lovné miesto, pričom pomocný plavák je na 150cm dlhej šnúrke.

Obj. číslo:
296 321
Pridať do porovnania
Cena: 7,98 €

Stránky:

Hľadáte rybárske bójky, trhacie bójky, bójky na sumce či H-bójky, tak ste u nás správne. Súčasťou rybolovu, lovu kapra, lovu sumca je potrebné tieto rybárske potreby mať, či si ich svojpomocne vyrobiť. Preto si rybárske potreby TurboFish pripravili sekciu pre rybárske bójky.
Rybárske plaváky majú dlhodobú tradíciu výroby a použitie pri love rýb. Prvé pokusy o výrobu začali od kostrniek pier vtákov, korku a pod. Technológia výroby sa časom zlepšila a na trh pre rybárske potreby prišli plaváky z PVC či balzové plaváky, no predsa aj pri vývoji technológie a širokej možnosti použitia materiálov zostali niektoré pôvodné plaváky aktuálne. Jedným z takýchto typov je plavák z dikobrazieho tŕňu, ktorý sa montuje na pevno. Časom sa menil i spôsob upevňovania pre rybárske plaváky, dnes poznáme priebežné plaváky, angličáky a plaváky na pevno.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchody ktoré Vám ponúkajú kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej