image
  • Úvod >>
  • ČIŽMY, BROĎÁKY, OBUV

ČIŽMY, BROĎÁKY, OBUV

Pripravili sme si pre Vás sekciu, v ktorej nájdete obuv pre rybárov, športovú značkovú obuv Graninge, ktorá je vhodná pre rybárov, turistov i poľovníkov, nájdete tu i gumové čižmy, gumáky, broďáky, prsačky, neoprénové čižmy, membránovú obuv pre turistov, športovú obuv, trekingovú obuv, outdoor obuv a i...

 

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Čierne neoprénové brodiace čižmy Browning

Čierne neoprénové brodiace čižmy Browning

Brodiace čižmy vyrobené z 4,5mm neoprénu a nylonu, v čiernej farbe. Posilnené kolená. Praktické čižmy, ktoré Vás udržia v suchu. 90% neoprén, 10% nylon, farba: čierna.

Obj. číslo:
44 9318044
Pridať do porovnania
Cena: 89,30 €

Thermo čižmy Dark Star Thermo Boot - čierne Akcia

Thermo čižmy Dark Star Thermo Boot - čierne

Trojštvrťové čižmy opatrené šnúrkou na stiahnutie, aby Vám nenatieklo. Odnímateľná termo vložka, protišmyková podrážka a vymeniteľná vložka chodidla.

Obj. číslo:
44 9332045
Pridať do porovnania
Cena: 67,48 €

Neoprénové čižmy Dark Star Rubber Boots čierne Akcia

Neoprénové čižmy Dark Star Rubber Boots čierne

Trojštvrťové čižmy vyrobené z gumy a neoprénu. Odlahčený model, spolu s podrážkou z gumy a podšívkou z neoprénu Vám zabezpečí pohodlné nosenie.

Obj. číslo:
44 9331045
Pridať do porovnania
Cena: 69,59 €

Dark Star Field Boots topánky čierne Akcia

Dark Star Field Boots topánky čierne

Praktické topánky s odnímateľnou vnútornou vložkou, ktoré sú zateplené a opatrené protišmykovou podrážkou. Vrch zo smeišovej kože, ktoré sú doplnéné háčikmi pre rychle uviazanie šnúrok.

Obj. číslo:
44 9330045
Pridať do porovnania
Cena: 64,22 €

Rybárske prsačky ZEBCO šedá/čierna Akcia

Rybárske prsačky ZEBCO šedá/čierna

Odolné prsačky zo 4,5mm neoprénu, ktoré Vás bezpečne udržia v teple. Nastavíte si ich pomocou suchého zipsu a na mieste Vás udrží robustná, protišmyková podrážka. V balení lepaca sada a opasok.

Obj. číslo:
44 9323140
Pridať do porovnania
143,42 €
Cena: 129,18 €

Čižmy rybárske prsačky Dark Star Wader green Akcia

Čižmy rybárske prsačky Dark Star Wader green

Trojvrstvé vodotesné gumáky, v zelenej farbe, ktoré si ľahko prispôsobíte vďaka opasku. Zosilené kolená a zadok. Topánky s 3,5mm neoprénu. Vyrobené z PVS.

Obj. číslo:
44 9329043
Pridať do porovnania
Cena: 68,51 €

Rybárske čižmy prsačky Dark Wader grey/black Akcia

Rybárske čižmy prsačky Dark Wader grey/black

Šedočierne prsačky vyrobené zo 4,5mm neoprénu, ktoré sa dajú pohodlne upraviť za pomoci suchého zipsu. Robustná gumová podrážka.

Obj. číslo:
44 9323040
Pridať do porovnania
Cena: 114,91 €

Vložka do čižiem Grenlander
Cena: 7,26 €

Stránky:

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej