image
  • Úvod >>
  • GEOFF ANDERSON oblečenie

GEOFF ANDERSON oblečenie

Pre pohodlie počas lovu rýb, turistike či polovačke Vám prinášame značkové oblečenie GEOFF Anderson z Dánska. Toto športové oblečenie je navrhnuté pre tie najextrémnejšie podmienky tejto krajiny, preto je veľmi vhodné i na naše podmienky aby Vás udržalo v suchu a teple. Absolútna nepremokavosť, či paropriepustnosť, odolnosť voči vetru, výborné tepelné vlastnosti sú samozrejmosťou. Ponúkame Vám bundy, nepremokavé nohavice, nohavice, šortky, termo prádlo, vesty, fleece program či rôzne doplnky od Geoff Anderson a košele,  zvýhodnené akciové sety.

 

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Kukla, golier Polartec/Power Dry  čierny Novinka
Cena: 15,12 €

Celsius NecK Gaitor golier čierno modrý Novinka
Cena: 30,95 €

čiapka Hood Polartec/Stretch  čierna Novinka
Cena: 23,30 €

čiapka Beame Polartec/Power Dry  čierna Novinka
Cena: 23,30 €

Kukla Celsius Polartec čierno modrá Novinka
Cena: 30,95 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (Leaf/maskáč)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (Leaf/maskáč)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0634L
Pridať do porovnania
Cena: 645,00 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (čierna)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (čierna)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0633S
Pridať do porovnania
Cena: 561,00 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (zelená)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (zelená)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0632S
Pridať do porovnania
Cena: 561,00 €

Stránky:

Dánske membránové oblečenie Geoff Anderson je navrhnuté pre všetky situácie ktoré Vás v prírode môžu postretnúť.  Navrhnuté pre extrémne podmienky. Dlhoročné skúsenosti pri výrobe zaručujú kvalitu výrobku.

Membránové oblečenie Geoff Anderson je oblečenie z dlhou tradíciou a preto je určené je všetky aktivity ako i pre rybárov, poľovníkov, turistov, lyžiarov, do spoločnosti, ale aj k pracovnému využitiu. Na oblečení je aplikovaný 3-vrstvý princíp, ktorý spoľahlivo ochráni ľudské telo pred vetrom, dažďom a zimou.

Oblečenie od Geoff Anderson vsádza na voľnosť strihu a farebnú variabilitu, preto nie je nutné vyberať dámske či pánske oblečenie a nájdu si v ňom všetci oblečenie, ktoré im bude vyhovovať.

 Ak je telo mokré kvôli nesprávne zvolenej spodnej vrstve oblečenia, bude vám zima, čím sa zmenší vaša produktivita a koncentrácia. Geoff Anderson na oblečení aplikuje princíp 3 vrstiev, ktorý spoľahlivo ochráni ľudské telo pred vetrom, dažďom a zimou.

Princíp - vysvetlenie vrstiev rybárskeho oblečenia:

   Vrstva 1 – bez námietok prepúšťajúca vlhkosť. Je navrhnutá na udržanie suchej pokožky priamym odvádzaním vlhkosti do ďalšej vrstvy oblečenia alebo von, kde sa rozptýli alebo vyparí.

   Vrstva 2 – prenáša vlhkosť z vrstvy 1 a navyše funguje ako izolačná bariéra. Tvorí ju veľký počet Fleece búnd. Výberom oblečenia s rôznymi izolačnými vlastnosťami môžeme ľahko ovládať telesnú teplotu.

  Vrstva 3 – chráni proti extrémnym elementom ako napr. teplota, vietor a voda. Je veľmi dôležité vziať si technicky navrhnuté, vzdušné oblečenie v správnom poradí, aby sme vyskúšali dokázané výhody princípu troch vrstiev.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej