image
  • Úvod >>
  • KUFRÍKY, KRABIČKY

KUFRÍKY, KRABIČKY

Či domáci kutil, aktívny človek či rybár potrebuje občas niečo uložiť, mať roztriedené. Preto naše rybárske potreby pre Vás vytvorili sekciu v ktorej nájdete rôzne krabičky, s množstvom úložného priestoru, nastaviteľnými priehradkami a pod. Nájdete tu aj rybárske krabičky na živé nástrahy a rybárske kufríky rôznych veľkostí, v ktorých budete mať prehľadne uložené rybárske potreby, či iné drobnosti.

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Veľkokapacitné vedro na krmivo a nástrahy Akcia

Veľkokapacitné vedro na krmivo a nástrahy

Naše rybárske potreby Vám ponúkajú praktické prevedenie vedro na krmivo vyrobené z mäkčeného plastu.

Obj. číslo:
44 8514005
Výrobca:
BROWNING
Pridať do porovnania
Cena: 13,97 €

Taška na živé nástrahy Akcia

Taška na živé nástrahy

Optimálne prechovávanie živých rýb. Taška je skladná a obsahuje vnútornú sieťovanú tašku pre ľahkú manipuláciu s nástrahami a vonkajšie vrecko na okysličovač. priemer:40cm výška:40cm

Obj. číslo:
44 8521009
Pridať do porovnania
Cena: 62,94 €

Rybárske krabičky – Combat Unit II Akcia

Rybárske krabičky – Combat Unit II

Rybárske krabice od Quantum. Rozmery 29x23x5cm Vám umožňujú mať všetko po ruke, možnosť kombinovať s krabičkami mini Unit alebo medium unit.

Obj. číslo:
44 8061022
Pridať do porovnania
Cena: 17,95 €

Rybárske vedro s vrchnákom - zelené 5 l

Rybárske vedro s vrchnákom - zelené 5 l

Jednoduché a odolné vedro na prenos, krmiva, nástrahy a pod.

Obj. číslo:
625 394
Pridať do porovnania
Cena: 3,95 €

Rybárske vedro modré - set Novinka

Rybárske vedro modré - set

Praktický set pre rybárske vedrá. V balení dostanete aj uzáver vedra a praktický vandlík na miešanie cesta, partiklu a pod.

Obj. číslo:
625 641
Pridať do porovnania
Cena: 21,17 €

Rybárske krabičky – kufrík  ALBASTAR 8110000

Rybárske krabičky – kufrík ALBASTAR 8110000

Rybárske potreby TurboFish Vám prinášajú rybárske krabičky v rôznych prevedeniach od Albastar rybárske potreby. Rybárske krabičky pre všestranné použitie vyrobená z plastu. Uzatváracia krabička pre rybárov o rozmere 233x90x43mm/ 3 poschodia.

Obj. číslo:
88 88110000
Pridať do porovnania
Cena: 4,36 €

Rybárske kufríky – kufrík Zebco Akcia

Rybárske kufríky – kufrík Zebco

Rybárske kufríky od výrobcu Zebco. Rybárske kufríky s odolného plastu s viacerými oddeleniami vo viacerých veľkostiach, viac po otvorení produktu.

Obj. číslo:
44 8020000
Pridať do porovnania
Cena: 16,16 €

Rybárske kufríky – kufrík Zebco Allround box Akcia

Rybárske kufríky – kufrík Zebco Allround box

Naše rybárske potreby Vám prinášajú rybárske kufríky od výrobcu pre rybárske potreby Zebco. Viac pre tieto rybárske kufríky sa dozviete po otvorení našich stránok pre rybárske potreby.

Obj. číslo:
44 8023001
Pridať do porovnania
Cena: 35,99 €

Stránky:

Lov rýb ako i lov kapra a dravcov v poslednej dobe zažíva veľký rozmach sa Vám snažia rybárske potreby turbofish, ponúknuť to najlepšie čo trh prináša. Do ponuky všetky značky postupne zaraďujú i nové materiály na výrobu rybárskych krabičiek. V ponuke sú i krabičky pre umelé nástrahy, kopytá, twistre, ktoré odolávajú ich účinkom. V ponuke sú dvojdielne krabičky, krabičky s nastaviteľnými priehradkami a pod.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej