image
  • Úvod >>
  • LODE, KAJAKY, ČLNY

LODE, KAJAKY, ČLNY

V tejto sekcii nájdete celý sortiment pre rybárske člny, člny pre rybárov, nafukovacie člny, kajaky, rybárske lode, lode pre rybárov, člny Albastar, Fantom člny, príslušenstvo k člnom, kotvy, držiaky na člny, opravárenské sady k nafukovacím člnom, lodné doplnky, nafukovacie člny pevna podlaha, člny s lamelovou podlahou, lacne clny, gumove člny, kanoe, zavážacie lode, lodky, delta, shelf, fantom, camu, phantom, nautilus, člny na predaj a i ….

 

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

zavážacia loďka Scarab V2 Novinka

zavážacia loďka Scarab V2

Zavážacia loďka s vysokou stabilitou a veľmi jednoduchým ovládaním. Karbónový dizajn, delený zásobník 2x1,5kg, ktorý jednoduchým vytiahnutím prepážky zmeníten na jeden 3kg.

Obj. číslo:
625 008
Pridať do porovnania
Cena: 919,00 €

zavážacia loďka Spartan V1 Novinka

zavážacia loďka Spartan V1

Zavážacia loďka Spartan V1 je silná a stabilná loďka, ktorá uvezie až 4kg nákladu. Jednoduché ovládanie, maximálna stabilitia, katamaránový dizajn.

Obj. číslo:
625 007
Pridať do porovnania
Cena: 1 029,00 €

Zavážacia loďka PRISMA 5 + sonar+GPS + elektromotor Akcia

Zavážacia loďka PRISMA 5 + sonar+GPS + elektromotor

Výhodný set, kde pri kúpe zavážacej loďky Prisma 5 získate elektromotor Cobolt v akciovej cene. Zavážacia loďka kombinuje v sebe sonar, GPS, meranie barometrického tlaku, určovanie aktivity rýb. Pri testoch dosah až 700m.

Obj. číslo:
1 A0464
Pridať do porovnania
Cena: 1 395,00 €

Zavážacia loďka PRISMA 5 AKU sonar +GPS + 22 000mAh aku Novinka

Zavážacia loďka PRISMA 5 AKU sonar +GPS + 22 000mAh aku

Zavážacia loďka novej generácie, v ktorej vyveziete krmivo, či rybku pri love dravcov a nezostanete bez vybytej batérie, 2x taký dojazd! Zavážacia loďka má GPS, meranie barometrického tlaku a určovaním aktivity rýb. Pri testoch dosah až 700metrov.

Obj. číslo:
625 006SET
Pridať do porovnania
Cena: 1 399,00 €

Zavážacia loďka Prisma 5 + sonar + GPS Prisma Novinka

Zavážacia loďka Prisma 5 + sonar + GPS Prisma

Zavážacia loďka novej generácie, v ktorej vyveziete krmivo, či rybku pri love dravcov. Zavážacia loďka kombinuje zavážaciu loďku, GPS, meraním barometrického tlaku a určovaním aktivity rýb. Pri testoch dosah až 700metrov.

Obj. číslo:
625 006
Pridať do porovnania
Cena: 1 299,00 €

Úchyt FASTEN so skrutkami na upevnenie

Úchyt FASTEN so skrutkami na upevnenie

Úchyt fasten, ktorý za pomoci priložených skrutiek upevníte na základnú platformu FASTEN.

Obj. číslo:
917 953
Pridať do porovnania
Cena: 10,90 €

Taška do člna pod sedačku
Cena: 19,90 €

Držiak na rýchle uchytenie telefónu/tabletu- šedý

Držiak na rýchle uchytenie telefónu/tabletu- šedý

Polohovateľný držiak, pre základne FASTEN. Držiak umožňuje nastavenie rôzneho uhla pohľadu, ktorý za pomoci skrutky pevne zaistíte vo zvolenej polohe.

Obj. číslo:
917 867
Pridať do porovnania
Cena: 14,28 €

Stránky:

 

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej