image
  • Úvod >>
  • SONARY, RADARY, GPS

SONARY, RADARY, GPS

Koniec zdĺhavému vyhľadávaniu lovných miest. Pripravili sme si pre Vás celý sortiment pre Lowrance sonary, sonaray Eagle, sonary s GPS, 3D sonary, HDS sonary, echolot, HDS sonary, echolot na ryby, sonar, GPS navigácia, radary,  radar na čln, námorná navigácia, priestorové snímanie, držiaky, držiak sondy, náhradná sonda, príslušenstvo k sonarom, priestorová sonda, softvare pre sonary....

 

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Dotykové Sonary Lowrance HDS-7 Carbon Novinka

Dotykové Sonary Lowrance HDS-7 Carbon

Nový Lowrance® HDS 7 Carbon Vám ponúka multi-dokytový displej s ultra jasným SolarMAX™ displejom, vysoko výkonným LED podsvietením. Spolu s vylepšenou anti reflex úpravu Vám dá vždy jasný obraz.

Obj. číslo:
456 443
Pridať do porovnania
Cena: 1 558,80 €

Podvodná kamera LUCKY Novinka

Podvodná kamera LUCKY

Pre všetkých ktorí chcú vedieť čo sa deje pod vodnou hladinou až do hĺbky 20m je tu perfektná podvodná kamera s monitorom. Rozlíšenie Vám zaručí dobrú viditeľnosť aj v extrémne tmavej vode.

Obj. číslo:
933 007
Pridať do porovnania
Cena: 149,90 €

Sonary SIMRAD NSS7 evo2 + 2D sonda na more

Sonary SIMRAD NSS7 evo2 + 2D sonda na more

Sonary NSS7 evo 2 s multifunkčným displejom, ktorý má zabudované CHIRP a StructureScan snímanie. Celosvetová základná mapa (Nie detailná mapa).

Obj. číslo:
456 6007M
Pridať do porovnania
Cena: 1 868,90 €

Lowrance Elite-7 Ti TotalScan so sondou na more

Lowrance Elite-7 Ti TotalScan so sondou na more

Dotykový sonar GPS a sondou TotalScan, so snímaním CHIRP, klasickým snímaním a DSI priestorovým snímaním. Sonda v balení, zabudované wifi, Bluetooth, 10Hz GPS/Glonass anténa a množstov ďalších fukncií, ktoré Vám pomôžu byť úspešnejšie pri love rýb.

Obj. číslo:
456 424M
Pridať do porovnania
Cena: 1 208,90 €

LOWRANCE Elite-5 Ti TotalScan so sondou na more

LOWRANCE Elite-5 Ti TotalScan so sondou na more

Dotykový sonar GPS a sondou TotalScan, so snímaním CHIRP, klasickým snímaním a DSI priestorovým snímaním. Sonda v balení, zabudované wifi, Bluetooth, 10Hz GPS/Glonass anténa a množstov ďalších fukncií, ktoré Vám pomôžu byť úspešnejšie pri love rýb.

Obj. číslo:
456 426M
Pridať do porovnania
Cena: 1 028,90 €

Lovrance HDS7 GEN3 s 2D sondou na more Akcia

Lovrance HDS7 GEN3 s 2D sondou na more

Farebný sonar bez sondy pre sladkú vodu. LED širokouhlý displej s uhlopriečkou 178mm (16:9) s rozlíšením 1280x800 pixel, 2x zásuvka na micro SD, WIFI, snímanie 180°, presná 10Hz GPS anténa.

Obj. číslo:
456 409M
Pridať do porovnania
1 868,90 €
Cena: 1 508,90 €

LOWRANCE Hook-9  Chirp so sondou na more/GPS

LOWRANCE Hook-9 Chirp so sondou na more/GPS

Lowrance HOOK 9 je sonar s GPS, ktorý ponúka osvedčené funckie za skvelú cenu, bez straty kvality ktorú rybári očakávajú od sonarov Lowrance.

Obj. číslo:
456 427M
Pridať do porovnania
Cena: 1 230,00 €

LOWRANCE Hook-7x  Chirp so sondou na more

LOWRANCE Hook-7x Chirp so sondou na more

Lowrance HOOK 7 je sonar, ktorý ponúka osvedčené funckie za skvelú cenu, bez straty kvality ktorú rybári očakávajú od sonarov Lowrance.

Obj. číslo:
456 429M
Pridať do porovnania
Cena: 750,57 €

Stránky:

   História LOWRANCE sa začala v roku 1957. Carl Lowrance a jeho synovia Arlen a Darrell sa začali potápať, aby pozorovali ryby a ich zvyky. Toto skúmanie preukázalo popri miestnych a vládnych štúdiách, že okolo 90% rýb sa zhromažďovalo v 10-tich percentách vody vo vnútrozemských jazerách. Tak, ako sa menili životné podmienky, ryby sa presúvali do priaznivejších lokalít. V tomto čase niekoľko ľudí používalo veľké, neskladné sonary na rybárskych lodiach. Pracujúc na nízkych frekvenciách, tieto sonary používali vzduchoprázdnu trubku, ktorá vyžadovala autobatériu na prevádzku. Carl a jeho synovia začali tvoriť kompaktný, na batérie fungujúci sonar, ktorý dokáže nájsť individuálne ryby. Po rokoch skúmania, vývoja, vytrvalej a tvrdej práce vyrobili sonar, ktorý navždy poznačil a zmenil rybársky svet.

   Po týchto prostých začiatkoch sa v roku 1957 začal formovať nový druh priemyslu -obchod s prvými tranzistorovými sonarmi pre športový rybolov. V roku 1959 Lowrance uviedol "The Little Green Box - malú zelenú škatuľu", ktorá sa stala najobľúbenejším sonarom na svete. Vyrobilo sa viac ako milión kusov. Firma prešla dlhú cestu od roku 1957.Od malej zelenej škatule k dnešným sonarom a GPS technológii, Lowrance vedie vo svete sonarov pre športový rybolov.

   LOWRANCE ako prvý uviedol sonar určený pre športový rybolov, ktorý bol schopný samostatne lokalizovať ryby. Od tohto času spoločnosť postupne vylepšuje sonary, rozširuje možnosti vyhľadávania rýb podporené novými funkciami, jednoduchou obsluhou, automatickým nastavovaním, väčším výkonom, veľkým rozlíšením obrazovky a mnohým ďalším.

   Týmto sa stali tieto špičkové zariadenia veľmi atraktívne pre športových rybárov z hľadiska presnosti, výkonnosti, jednoduchosti použitia - a najviac zo všetkého - cenovej prístupnosti.

   Za takmer polstoročie svojej existencie Lowrance v sezóne 2005 dosiahol rekordný predaj sonarov a GPS navigačných prístrojov pre športový rybolov. Toto historické maximum v predaji predstavuje viac ako 70% podiel na celosvetovom trhu, čím sa Lowrance stáva absolútnou svetovou jednotkou vo výrobe sonarov a GPS prístrojov pre športový rybolov.

   lowrance prichádza s kompletnou ponukou navigačných prístrojov pre rybárov, turistov, cestovateľov. Osobné, presné, výkonné, vreckové navigačné prístroje s možnosťou digitálneho záznamu a jednoducho rozšíriteľnou pamäťou. Lowrance GPS prístroje sa vyznačujú sa ergonomickým tvarovaním pre jednoduché, intuitívne ovládanie jednou rukou aj pre začiatočníkov. Prístroje, s ktorými si rýchlo uložíte a znovu nájdete lovné miesto, nezablúdite v hmle a popri tom ho využijete na cyklistiku, turistiku a prípadne v aute. Množstvo GPS funkcií v prístrojoch LOWRANCE Vám umožní súčasne sa plaviť, loviť ryby, vytvárať mapy, zakresľovať body, zastávky, trasy a cesty, sledovať svoju polohu a stopu cesty zobrazovanú automaticky. Samozrejmosťou je ukladanie máp a ciest do pamäte, čo vám pomôže vrátiť sa na to isté miesto aj po rokoch a to s presnosťou až 3 metre.

   Bežní rybári sú chrbticou pri výrobe a vývoji sonarov. Napríklad keď Lowrance prišiel prvý krát s farebným LCD sonarom, mysleli si, že bude zaujímavý v pravom rade (ak nie výlučné) iba pre more, ale zbadali veľký záujem rybárov aj z iných sektorov. V Súčasnosti farebné sonary tvoria ucelenú ponuka a stávajú sa „všednosťou" aj na malých lodiach.

   Lowrance produkuje státisíce sonarov ročne. Ponúka výlučne to, čo rybár potrebuje: kvalitnú obrazovku, vysokú citlivosť a spoľahlivosť, jednoduché -intuitívne ovládanie, úplnú vodotesnosť, kompletné príslušenstvo, rýchly servis -vďaka tomu sa tieto prístroje tešia tak veľkej obľube.

   Lowrance ako jediná firma ponúka sonary s nahrávaním, umožňujúce zopakovať všetky vaše zážitky z lovu sumcov, kaprov, zubáčov... Výkonná elektronika sonarov dokáže nahrať všetko, čo vidíte na obrazovke: sumca útočiaceho po nástrahe, ryby v kŕmnom mieste, štruktúru, reliéf dna, teplotu, riasy. Stačí stlačiť tlačidlo a nahrávate. Princíp je taký istý ako v prípade videokamery (ak sa vám niečo zapáčilo, tak si to nahráte). Prehrávanie je možné hneď v sonare, alebo doma v počítači. Miesta, ktoré vás pri prehrávaní záznamu zaujali, môžete uložiť do pamäte s presnosťou pozície 1 až 3 m! Vďaka tomu sa viete na miesta kedykoľvek vrátiť. Záznamy môžete poskytnúť priateľom a známym, ktorí si doma pri prehrávaní vyberú vhodné lovné miesta, čím im ušetríte veľa času na nových lokalitách pri skúmaní reliéfu dna, prekážok, množstva rýb, ako aj teploty vody. Vytvorením nového záznamu a porovnaním s predchádzajúcou nahrávkou, môžeme presne zistiť zmeny v rybej obsádke, zmenu v reliéfe dna, napr. po veľkej vode, prípadne ďalšie neoceniteľné informácie. Ďalšie využitie je pri mapovaní viacerých, súčasne rôzne zakŕmených lovných miest,výhodou je sledovanie výskytu rýb v časových intervaloch.

   Pri sonare s nahrávaním a GPS je automaticky zapamätaná GPS pozícia. Ak si takýto záznam prehráte - zanalyzujete na brehu priamo v sonare, na každom mieste prehrávaného záznamu bude zobrazená odpovedajúca GPS pozícia, vzdialenosť od brehu a ďalšie voliteľné údaje. Ihneď dokážete zistiť vzdialenosť vášho stanovišťa k miestu, ktoré vás v prehrávanom zázname zaujalo.

   Vysoký komfort prenosu údajov medzi sonarom a počítačom je zabezpečený bezdrôtovou technológiou. Na nahrávanie záznamov, ale aj na aktualizáciu softwaru je možné využiť karty MMC/SD bežne používané v digitálnych fotoaparátoch, alebo kamerách.

   Okrem toho Lowrance ponúka simulátory sonarov na počítač. Simulátory slúžia na odskúšanie jednotlivých modelov ešte pred kúpou sonaru -nekupujete „mačku vo vreci" - ako aj na zdokonalenie práce so sonarom vo voľných chvíľach. Ovládanie je pomocou myši a je identické s ovládaním v reálnych situáciách pomocou stláčania tlačidiel.

   Keď sa zráta výborná kvalita, spoľahlivosť, výkon a cena, tak sonary LOWRANCE stoja jednoznačne na čele. Spýtajte sa niekoho, kto ho vlastní. Alebo sa informujte u profesionálov na FLW súťažiach, ktorých úspech závisí práve na týchto sonaroch a zobrazení GPS jednotiek v ich lodiach, pomáhajú im nájsť ryby a za ich pomoci získať výhru až $250,000 v turnaji FLW.

 

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej