image
  • Úvod >>
  • SPACIE VAKY, SPACÁKY

Rybárske spacie vaky, spacáky

Jednou z ďalších neodmyslitelných vecí, najmä pri dlhých vychádzkach na ryby, je kvalitný spací vak. V našej ponuke nájdete spacáky od spoločnosti Tandem Baits, ktoré vynikajú vysokou kvalitou a komfortom. Rybár na lov rýb dokáže v nich prečkať aj sychravejšie počasie. No nájdete tu aj spacie vaky od Black Cat, Zebco či Quantum v rovnako vysokej kvalite.

Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Bed Chair Cover 148x210cm Akcia

Bed Chair Cover 148x210cm

Prehoz slúžiaci ako prikrývka v teplejšom období alebo ako obal spacieho vaku. V rozloženom stave ma podložka veľkosť 2,10x1,48m,váži 1,74kg.

Obj. číslo:
44 9980033
Pridať do porovnania
Cena: 63,38 €

Prikrývka Cover Bed Akcia

Prikrývka Cover Bed

Pokrývka na rybárske lehátka Phantom, ktoé sú čoraz viac populárne. Zlepšujú komfort pri rybolove, poskytujú lepšiu tepelnú izoláciu a pod.

Obj. číslo:
199 00913
Pridať do porovnania
Cena: 63,00 €

Nafukovacie poduška Akcia

Nafukovacie poduška

Praktická nafukovacie poduška pre Vaše pohodlie pri love rýb.

Obj. číslo:
199 00912
Pridať do porovnania
Cena: 19,44 €

Rybárske spacie vaky – Phantom Big One Akcia

Rybárske spacie vaky – Phantom Big One

Turbofish.sk Vám prinášajú MEGA spací vak pre Vaše pohodlie na rybách i v chladných dňoch. 235 x 116cm, vyplnený dutými vláknami do najväčších extrémov.

Obj. číslo:
199 00911
Pridať do porovnania
Cena: 206,88 €

Univerzálny prehoz Black Cat Akcia

Univerzálny prehoz Black Cat

Univerzálny prehoz, ktorý je vode a nečistotám odolný, z integrovanou moskytierou. Môžete ho použiť ako podložku na sedenie počas tepla alebo ako obal spacieho vaku v zime. Vyrobené z polyuretánu. Rozmer 2,10mx1,48m v rozloženom stave.

Obj. číslo:
44 9980034
Pridať do porovnania
75,06 €
Cena: 60,05 €

Už takmer 10 rokov úspešne určuje trendy v love kapra spoločnosť Tandem Baits. Nástrahy, návnady, dipy, korálky, pelety, základné zmesi, boilies, atraktory a extrakty sú preferovanou voľbou rybárov.
Prečo?
Vzhľadom k tomu, že svoje nástrahy poznáme najlepšie. V galérii úlovkov spoločnosti Tandem Baits nájdete mnoho 15, 20 a 30kg dôkazov. Dôkazov, že nástrahy Tandem Baits sú navrhnuté tak, aby lovili.
Rybárčenie je Vášeň, s ktorou sa chceme podeliť s Vami. Preto sú nástrahy, navijaky, prúty a rybárske potreby Tandem Baits navrhnuté britskými dizajnérmi – ľuďmi, ktorí o love kapra vedia všetko.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej