image

Turbo Cat Belly Boat 177cm 150-200g

Novinka
Cena:
149,95 €
Výrobca:
SPORTEX
Obj. číslo:
187 111178
Dostupnosť:
sklad 1 ks
-+

Turbo Cat Belly Boat 177cm 150-200g

Špecifický prút v soritmente SPORTEX, prút pre použitie na Belly Boate. Skrátená rúčka, semiparabolická akcia, dostatok síl pre veľké úlovky, citlivá špička, ergonomicky rozdelená rukoväť s EVA materiálu.

Dĺžka: 177cm
Transportná dĺžka: 134cm
Vrhacia záťaž: 150-200g
Hmotnosť: 263g
Počet dielov: 2
Počet očiek: 8

Rybárske prúty SPORTEX:
Udice SPORTEX sú dlhé roky považované za špičku pre rybárske prúty. Kĺbi sa v nich dlhá tradícia, neustály vývoj a nesporná kvalita. Prúty majú perfektný dizajn a skvelý pomer akcie a funkčnosti. Samozrejmosťou pre rybárske udice SPORTEX sú blanky, z ktorých sú tieto prúty vyrábané. Uhlíkový blank vyrobený z vysoko kvalitných vlákien, ktoré obsahujú HM (vysoko modulárny) uhlík alebo uhlík zosilneným kevlarovým HT - Cross vinutím. Skvelé vlastnosti blankov, ktoré sú vyrábané priamo v Nemecku, sú doplnené špičkovými výrobkami FUJI (koncovky, sedlá pre navijaky, očká...) a vytvárajú tak elegantné a funkčné prúty obľúbené širokou základňou rybárov.

SPORTEX rybárske prúty sú vyrobené z vysoko modulárneho HM uhlíkového blanku, ktorý má semi-parabolickú akciu. Vďaka tomuto dosahujú rybári používajúci tieto prúty dlhé a presné hody. Špička týchto prútov vďaka svojej dostatočnej mäkkosti zaručuje presné vedenie nástrahy a spoľahlivo tlmí výpady rýb, čím sa znižuje riziko straty úlovku. Funkčnosť pre udice Sportex dopĺňajú SIC očká, FUJI sedlo navijaku a Duplon rukoväť vo vysokej kvalite.

Fotogaléria k produktu Turbo Cat Belly Boat 177cm 150-200g