image
  • Úvod >>
  • VLASCE, ŠNÚRY, SILÓNY

VLASCE, ŠNÚRY, SILÓNY

Ponúkame Vám celý sortiment pre rybárske vlasce, rybárske silóny, rybárske šnúry, koncové šnúry, šokové šnúry, nadväzcove šnúry, šnúry na rybárske montáže, šnúry na koncové montáže, rybárske olovené šnúry, pletenky, olovené pletenky, dynema šnúry, šnúry na prívlač, prívlačové šnúry a i...
Spôsob zobrazenia

 

Výrobca Všetko

Spôsob lovu Všetko

Priemer vlasca Všetko

Dĺžka návinu v m Všetko

Spôsob použitia Všetko

Transparentný silón EXO FC 50m

Transparentný silón EXO FC 50m

Vyrobený z čistého fluóro uhlíka, čo zabezpečuje maximálnu odolnosť a pevnosť aby ste zdolali aj ten najväčší úlovok. Transparentná farba a návin 50m.

Obj. číslo:
44 2601025
Pridať do porovnania
Cena: 9,26 €

Transparentný fluorocarbón Exofil NANO 3000m

Transparentný fluorocarbón Exofil NANO 3000m

Fluorocarbón s veľmi hladkou povrchovou úpravou, s vysokou odolnosťou voči oderu. Vyrobený v maximálnej kvalite s maximálnou pevnosťou v ulze. Najlepší vlasec pre lov na prívlač.

Obj. číslo:
44 2323324
Pridať do porovnania
Cena: 49,63 €

Mono vlasce Quattron 50m

Mono vlasce Quattron 50m

Mono transparentné vlasce Quattron vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytli maximálnu nosnosť v uzle a zachovali si potrebnú pružnosť a trvanlivosť.

Obj. číslo:
44 2613060
Pridať do porovnania
Cena: 5,98 €

Oceľové lanko na dravce 10m 50lb

Oceľové lanko na dravce 10m 50lb

Ocelové lanko s jemným pletením a hladkou povrchovou úpravou v dĺžke 10m, nosnosťou 50lb ktoré dodávame s 10ks krimpovacimi dutinkami. urobte si lanko dlhé ako práve potrebujete.

Obj. číslo:
625 479
Pridať do porovnania
Cena: 1,68 €

Sumcová nadväzcová šnúra Super Strong 20m

Sumcová nadväzcová šnúra Super Strong 20m

Potápavá sumcová šnúra, z veľmi odolného vlákna, tenká a zároveň pevná, čím zaručí prirodzenú prezentáciu nástrahy.

Obj. číslo:
199 94362
Pridať do porovnania
Cena: 6,72 €

Požadované množstvo nie je na sklade.
Sumcová šnúra Super Strong Braids 250m Akcia

Sumcová šnúra Super Strong Braids 250m

Sumcová šnúra, z veľmi odolného vlákna, tenká a zároveň pevná, čím zaručí prirodzenú prezentáciu nástrahy.

Obj. číslo:
199 94345
Pridať do porovnania
Cena: 40,20 €

Sumcová nadväzcová šnúra Ultra Leaders 20m Akcia

Sumcová nadväzcová šnúra Ultra Leaders 20m

Extrémne odolná, potápavá šnúra. Vyrobená je z 8 prepletených vlákien čo jej dáva pevnosť, no zároveň jemnosť ktorá zaručí prirodzenú prezentáciu nástrahy.

Obj. číslo:
199 94330
Pridať do porovnania
Cena: 13,32 €

Sumcová šnúra Ultra braids 250m Akcia

Sumcová šnúra Ultra braids 250m

Šnúra v čierno zelenej farbe, potiahnutá povlakom proti absorpcii vody. Stavaná pre ťažké podmienky, vhodná pre tvorbu vlastných nadväzcov.

Obj. číslo:
199 94315
Pridať do porovnania
Cena: 95,64 €

Stránky:

Pri svojom koníčku ste si určite kúpili, či videli aj Vy vlasec ktorý mal dvojnásobnú, trojnásobnú nosnosť ako iné vlasce renomovaných značiek. Aj Vy ste si možno niekedy položili otázku ako je to možné. Odpoveď je jediná a jednoduchá. Nemožné!
Ani rybárske potreby TurboFish.sk Vás nechcú klamať . Preto už bolo dosť obrovským nosnostiam, nadprirodzeným vlastnostiam. Renomované značky, ktoré nájdete v našom sortimente, Zebco, Rhino, Blac Cat, Quantum a Browning, ktoré sú vyrábané najmodernejšími technológiami a ich kvalita a parametre ako je nosnosť, priemer podliehajú prísnym kontrolám asociácie EFTTA (Europan Fishing Tackle Trade Association).
Tieto značky podpísali EFTTA Chartu o vlascoch, ktorá ešte sprísnila kontroly na seriózne informovanie spotrebiteľov o parametroch.  Tieto informácie pochádzajú výlučne od výrobcu a je založená na laboratórnych meraniach.
Slová prezidenta EFTTA hovoria jednoznačne:  Bojujeme za výrobcov, ktorí rešpektujú práva spotrebiteľov. Nepomáhajme teda nepoctivým predajcom s vymyslenými super nosnosťami, ušetrime si výdavky kúpou značkového vlascu, ktorý nám poslúži dlhšie a neprichádzajme zbytočne o krásne úlovky.

Kvalitné silóny s EFTTA certifikátom nájdete aj u nás v ponuke :

 

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej