Aktuality

Nastáva čas prívlače.

Nastáva čas prívlače.

Nadišiel zimný čas. Je to na mnohých revíroch čas odložiť kaprové prúty a vziať tie prívlačové. Počasie nás častuje svojou zimnejšou podobou a mnoho z nás volí krátke výpravy za rybami, pričom preferuje lov na prívlač.
Ste pripravený na zimu?

Ste pripravený na zimu?

Ste pripravený na zimnú rybačku? Aj takto by mohla znieť dnešná moja otázka. Prečo? Dnes pri prechádzke okolo vody som trocha podcenil svoje oblečenie, všetko sa však skončilo dobre. A čo, mal som sa dobre obliecť by povedala väčšina z Vás. Nie je to tak?
A ide sa na sumca.

A ide sa na sumca.

Prišiel august a rybárska sezóna sa zase posunula o kus v pred. Nadišla doba vysokých teplôt, prehrievania vody a pre rybárov doba lovu sumcov. Lov sumca v dnešnej dobe ide čoraz viac do popredia a cielene ho loví čoraz viac a viac rybárov.
Spríjemnite si pobyt na rybách

Spríjemnite si pobyt na rybách

Všetci čo sme prepadli lovu rýb, sa snažíme svoj voľný čas venovať tomuto športu a popri tom si plánujeme krátke či dlhé vychádzky k vode, za rybami. Preto som si dnes za tip týždňa vybral niekoľko maličkostí, ktoré Vám spríjemnia pobyt na rybách.
Viete čo je pod vodou?

Viete čo je pod vodou?

Rybárska sezóna je už v plnom prúde, začína i tá dovolenková sezóna a väčšina z nás sa vyberá na dlhšie či kratšie výlety za rybami k vode. Mám však pre Váa jednu otázku. Zaujíma Vás čo sa deje pod vodnou hladinou, čo sa deje na Vašom kŕmnom mieste?
Idete na prívlač?

Idete na prívlač?

Počasie prajem všetkým návštevníkom vodných plôch, prívlačová sezóna začala a všetci čo lovia na prívlač striedajú ráno a večer všetkých čo sa prišli ochladiť k vode. V dnešnom článku by som Vás rád predstavil niekoľko akcií a upriamil Vašu pozornosť na niektoré produkty v našej ponuke.
Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

Sezóna lovu kaprov je konečne tu a lov kapra sa môže začať v plnom prúde. Naše rybárske potreby si pre Vás pripravili ďalší článok o svojich produktoch, akciách či zážitkoch.
Neónové farby sú v kurze

Neónové farby sú v kurze

Lov rýb a celá kaprová sezóna už odštartovala na niektorých revíroch, kde je výnimka na skorší lov kapra. N niektorých revíroch ešte len na štart hlavnej sezóny lovu rýb ešte len čakáme. Z našej ponuky sme sa Vám dnes rozhodli ponúknuť ďalšiu radu výrobkov, ktoré zvýšia vašu šancu uloviť svoje veľké kapre.

Akciové rybárske potreby

Akciové rybárske potreby

Lov kaprov na výnimku počas pretekov, či skorší lov kapra už začal a celá kaprová sezóna sa čoskoro už naplno začne. Preto sme si pre Vás pripravili ďalšie úspešné akcie pre rybárske potreby.
Bezpečný prenos pre rybárske udice

Bezpečný prenos pre rybárske udice

Okrem priania každého rybára, uloviť svoj rekordný úlovok je tu bezpochyby aj ďalšie prianie. To prianie je bezpečný transport svojich prútov na vybrané lovné miesto. Transportovať udice nepoškodené a pokiaľ možno bez nutnosti rozoberať a deliť prúty a navijaky zvlášť.