Rybarske potreby, športové potreby www.TurboFish.sk

Internetové rybárske potreby, športové potreby TurboFish.sk – ktoré ponúkajú kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre rybárske prúty, rybárske navijaky, rybárske oblečenie, rybársku obuv, udice, člny, sonary, GPS, navijaky, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies outdoor obuv a outdoor oblečenie ako i stany a rybárske bivaky, či pomôcky pre stanovanie a pohodlie pri love rýb, na kapra či sumce....
Myšlienka založenia obchodu pre rybárske potreby pochádza z doby roku 1999. V tejto dobe prichádza k nadväzovaniu dodávateľských kontaktov pre rybárske potreby, športové potreby a všetko čo súvisí s vodou, lovom rýb a turistikou. Zároveň prichádza k prvým praktickým skúsenostiam z obchodu a pokračuje sa v zdokonaľovaniu praktických skúseností pre rybárstvo, hydrobiológiu,akvaristiku, chov rýb a praktické rybárstvo.
Ďalšie z cenných skúseností prichádza v roku 2002 kedyy sa darí nadviazať kontakt z fínskym inštitútom rybárstva a aquakultúry v blízkostí mesta Turku. Tu dostávame školenia a praktické skúsenosti vo vedení pre rybárske člny, kurzy pre rybárskych sprievodcov, chov rýb, morský rybolov a rybolov v sladkej, brakickej vode či spracovania rýb. Tento pobyt je ukončený záverečným testom a certifikátom.
V roku 2004 nadväzuje spoluprácu s veľkoskladom, ktorý má v svojom sortimente svetoznáme produkty Eagle Electronics a Lowrance Electronics, Inc., ktorých nosným programom sú sonary, sonary/GPS, ručné GPS a navigačné cestné prístroje, nafukovacie člny vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu v sladkej a slanej vode spoločnosti Albastar, ktoré sú z viacvrstvového materiálu. Ten je z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné pre nafukovacie člny pri skladní a rozkladaní člnu, zvlášť pri nízkych teplotách.
Lodné elektromotory RHINO a lodné spalovacie motory Yamaha, rybárske prúty, rybárske navijaky, rybárske oblečenie, rybársku obuv, udice, člny, sonary, navijaky, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies outdoor obuv a outdoor oblečenie ako i stany a rybárske bivaky značiek ako sú ALBASTAR, SPORTEX, Salmo, Zebco, Browning, Quantum, Blac Cat, Indyline, Relax či SPORTEX GmbH&Co a hlavne kompletný kaprový program svetovej značky Tandem Baits - ucelený sortiment všetkého čo kaprár potrebuje - krmivá, boilies, mixy, dipy, atraktory, lehátka, bivaky... Krmivá Tandem Baits sú postavené na anglických receptúrach. Sortiment najväčšieho výrobcu produktov určených k lovu kaprov vo východnej Európe s astronomickou úspešnosťou.
Nakoľko sa snažíme držať krok s dobou, výrobky prakticky testovať na našich vodách v rôznych obdobiach a prichádzať z novými nápadmi bolo nutné mať i správne oblečenie a obuv pre rôzne i extrémne poveternostné podmienky ktoré často prichádzali.
Voľba padla na dánske membránové oblečenie Geoff Anderson, nakoľko sme mali vysoké nároky na nepremokavosť, izolačné vlastnosti, mechanickú odolnosť, voľnosť pohybu a paropriepustnosť. Vďaka nastavenému vysokému štandardu, svojim vlastnostiam a kvalite, výrobky Geoff Anderson v krátkej dobe prenikli do všetkých našich outdoor aktivít. V oblasti obutia sme vsadili na švédsku paropriepustnú, nepremokavú, membránovú obuv GRANINGE.
Celá spolupráca, čas a nadobudnuté skúsenosti vyústili v roku 2010 do založenia TurboFish.sk - internetové rybárske potreby, športové potreby, ktoré ponúkajú kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre rybárske prúty, rybárske navijaky, rybárske oblečenie, rybársku obuv, udice, člny, sonary, navijaky, rybárske DVD a rybárske knihy, outdoor oblečenie, outdoor obuv, vodná turistika, navigácia, sonary, GPS, doplnky pre poľovníctvo. Teda všetko pre ryby, rybárov, rybárstvo, rybolov, rybárske potreby, lyžovanie, treking, poľovníctvo, vodné športy,...