Výhodný nákup rybárskych potrieb

  • Úvod
  • >>
  • ELEKTRO, OSVETLENIE, BATERKY

ELEKTRO, OSVETLENIE, BATERKY

Ako predchádzanie nepríjemnostiam pri love rýb, je dobré mať po ruke dobré osvetlenie. Preto sme si pre Vás pripravili sekciu, kde nájdete lampy – baterky, čelové lampy a ostatné osvetlenie. Tu nájdete množstvo drobných svetiel na osvetlenie lovného miesta, či drobné baterky do vrecka a pod.

 

Spôsob zobrazenia

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Black Cat svietidlá set lampa + človka Akcia

Black Cat svietidlá set lampa + človka

Praktická akcia vhodná aj ako darček, ktorý poteší aj nerybára. V sete dostanete vodotesnú lampu Black cat a k nej dostanete čelovú lampu ovládanú pomocou senzora.

Obj. čislo:
1 A0675
Pridať do porovnania
26,70 €
Cena: 19,96 €

Bezdrôtové čidlo K E5018

Bezdrôtové čidlo K E5018

Náhradné čidlo k bezdrôtovej meteostanici AOK-5018B s dosahom až 25 m vo voľnom priestore a teplotným rozsahom 50 ° C až +70 ° C (± 1 ° C s rozlíšením 0,1 ° C)

Obj. čislo:
384 041
Pridať do porovnania
Cena: 11,84 €

LCD Meteostanica AOK-5018B

LCD Meteostanica AOK-5018B

Meteostanica s množstvom funkcií a predpoveďou počasia, pamäťou minimálnych a maximálnych hodnôt.

Obj. čislo:
384 040
Pridať do porovnania
Cena: 36,78 €

Nabíjačka autobatérií 6/12V 4A

Nabíjačka autobatérií 6/12V 4A

Všestranná, plne automatická nabíjačka 6V/12V olovených akumulárotov a prepínamím režimov nabíjania. Vhpdná pre veľké i malé akumulátory s kapacitou od 1,2 Ah di 12 Ah.

Obj. čislo:
384 039
Pridať do porovnania
Cena: 34,27 €

Vodeodolná čelovka

Vodeodolná čelovka

Svietidlo s ultra svietivou LED diódou, napájané 3xAAA (nie sú súčasťou balenia) batériami, ktoré si vďaka nastaviteľnej gumičke jednoducho zapasujete a posvietite všade kde potrebujete.

Obj. čislo:
44 9892002
Pridať do porovnania
Cena: 15,23 €

20 LED Outdoorová lampa

20 LED Outdoorová lampa

Praktické svietidlo s 20 mini LED, ktoré dokážete naklápať, či vďaka háčiku jednoducho zavesiť. Napájanie 3xAAA (nie sú súčasťou balenia).

Obj. čislo:
44 9892001
Pridať do porovnania
Cena: 9,62 €

Svietidlo COB 3LED

Svietidlo COB 3LED

Všestranná baterka s háčikom na zavesenie, na postavenie alebo uchytenie pomocou magnetu. Pogumovaný plastový obal, dosvit až 17m, napájanie 3xAAA.

Obj. čislo:
384 019
Pridať do porovnania
Cena: 5,64 €

GP Powerbanka - 10000mAh FP10MB

GP Powerbanka - 10000mAh FP10MB

Malá, praktická power banka s hmotnosťou len 65g, kapacitou 10000mAh a nabíjacím prúdom 1A. možnosť dobiť svoj mobil, MP3, MP4, iPod alebo GPS.

Obj. čislo:
384 018
Pridať do porovnania
Cena: 37,98 €

Stránky:

V modernej dobe lovu rýb sa čoraz častejšie vyráža k vode za rybami na dlhšie ako na pár hodín a takéto výpravy sa plánujú dlhšiu dobu, venuje sa im zvýšená pozornosť. K neodmysliteľnej výbave patri kemping program. Tu sa lovci zaoberajú výberom pre správne prístrešky, lehátka, spacáky a všetkým čo umožňuje dlhodobý pobyt v prírode bez ohľadu na aktuálne počasie. Preto sme do tejto kategórie zaradili výrobcov pre rybárske potreby, ktorí sa zaoberajú výrobou kemping programu ako je Black Cat, výrobou pre kvalitné bivaky a spacie vaky Tandem Baits a Zebco.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej

Január je čas bilancovania a prípravy rybárskeho vybavenia na nadchádzajúcu sezónu, ktorá tu bude čochvíľa. Tí zanietenejší si doprajú aj v tomto období vychádzku na ryby. Ani náš e-shop nespí a pripravuje pre Vás viaceré zmeny. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Nadišiel zimný čas. Je to na mnohých revíroch čas odložiť kaprové prúty a vziať tie prívlačové. Počasie nás častuje svojou zimnejšou podobou a mnoho z nás volí krátke výpravy za rybami, pričom preferuje lov na prívlač. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Ste pripravený na zimnú rybačku? Aj takto by mohla znieť dnešná moja otázka. Prečo? Dnes pri prechádzke okolo vody som trocha podcenil svoje oblečenie, všetko sa však skončilo dobre. A čo, mal som sa dobre obliecť by povedala väčšina z Vás. Nie je to tak? Prejsť na celý článok >>>>>>>


Prišiel august a rybárska sezóna sa zase posunula o kus v pred. Nadišla doba vysokých teplôt, prehrievania vody a pre rybárov doba lovu sumcov. Lov sumca v dnešnej dobe ide čoraz viac do popredia a cielene ho loví čoraz viac a viac rybárov. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Všetci čo sme prepadli lovu rýb, sa snažíme svoj voľný čas venovať tomuto športu a popri tom si plánujeme krátke či dlhé vychádzky k vode, za rybami. Preto som si dnes za tip týždňa vybral niekoľko maličkostí, ktoré Vám spríjemnia pobyt na rybách. Prejsť na celý článok >>>>>>>


 

Anketa

Nakupovali ste už na internete?
Pravidelne
Pravidelne34.4 %
Občas
Občas32.7 %
Ešte nikdy
Ešte nikdy32.9 %