Výhodný nákup rybárskych potrieb

ELEKTRONICKÉ SIGNALIZÁTORY

Najmä pri dlhších výpravách na ryby, pre zachovanie komfortu Vám naše rybárske potreby ponúkajú elektronické hlásiče záberu – signalizátory pre rybárov.

 

Spôsob zobrazenia

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Signlizátor Black Cat Bite Alarm 2

Signlizátor Black Cat Bite Alarm 2

Sumčiarske signalizátory Bite Alarm 2 od Blac Cat. Perfektný zvuk, výborná viditeľnosť diód, vynikajúca spoľahlivosť. Kombinácia pre pohodlný lov sumca.

Obj. čislo:
44 6802001
Pridať do porovnania
Cena: 48,12 €

SPORTS Alarm set AKCIA Akcia

SPORTS Alarm set AKCIA

Praktický set pre všetkých rybárov. Signaliátor s pogumovaným držiakom, rohatinka a dva swingre ktoré môžete doplniť chemickým svetlom.

Obj. čislo:
1 A0418
Pridať do porovnania
Cena: 31,90 €

Elektronický signalizátor záberu na špičku

Elektronický signalizátor záberu na špičku

Elektronický signalizátor záberu na špičku s dvoma adaptérmi na rôzne hrúbky špičiek. Po pripnutí na špičku svieit na zeleno, po zábere na červeno. Automatické vypnutie, nízska spotreba, vhodné na lov na feeder, šťuky a pod.

Obj. čislo:
625 336
Pridať do porovnania
Cena: 2,86 €

Signalizátor záberu SECURITY SYSTEM Novinka

Signalizátor záberu SECURITY SYSTEM

Elektronický signalizátor záberu so systémom proti odcudzeniu prútov, vypadnutiu zo stojanu (svetelný+zvukový) Nastavenie citlivosti, tónu, hlasitosti, spätného záberu, indikácia záberu.

Obj. čislo:
625 326
Pridať do porovnania
Cena: 25,82 €

Elektrický signalizátor na  prút

Elektrický signalizátor na prút

Praktický signalizátor na prút pre krátke výpravy na ryby.

Obj. čislo:
625 311
Pridať do porovnania
Cena: 4,46 €

Signalizátor Camou + batéria

Signalizátor Camou + batéria

Elektronický signalizátor záberu s nastavením tónu, hlasitosti a rozpoznaním spätného záberu. Osadený LED diódami s možnosťou pripojenia el. swingra. Napájanie 1xLR23A. (súčasťou balenia)

Obj. čislo:
625 290
Pridať do porovnania
Cena: 7,98 €

Signalizátor záberu – ACCELERATOR Novinka

Signalizátor záberu – ACCELERATOR

Jednoduché a praktické signalizátory so signalizáciou spätného záberu, nastavenie hlasitosti, tónu, citlivosti. Nočné podsvietenie.

Obj. čislo:
625 215
Pridať do porovnania
Cena: 13,44 €

Nabíjačka do auta pre CAMU bezúdržbový akumulátor Akcia

Nabíjačka do auta pre CAMU bezúdržbový akumulátor

Rybárske potreby TurboFish Vám prinášajú praktickú nabíjačku do auta pre Váš CAMU bezúdržbový akumulátor záberu, ktorý pomocou tejto nabíjačky rýchlo a pohodlne nabijete aj vo svojom aute.

Obj. čislo:
88 88306011
Pridať do porovnania
10,58 €
Cena: 8,47 €

Stránky:

Jednou z neoddeliteľných súčastí pre rybárske potreby, pri love rýb sú rybárske signalizátory. Či už sú to klasické indikátory – signálky, alebo modernejšie elektronické spolu so swnigrami Vám uľahčujú pozorovanie záberu rýb.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej

Január je čas bilancovania a prípravy rybárskeho vybavenia na nadchádzajúcu sezónu, ktorá tu bude čochvíľa. Tí zanietenejší si doprajú aj v tomto období vychádzku na ryby. Ani náš e-shop nespí a pripravuje pre Vás viaceré zmeny. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Nadišiel zimný čas. Je to na mnohých revíroch čas odložiť kaprové prúty a vziať tie prívlačové. Počasie nás častuje svojou zimnejšou podobou a mnoho z nás volí krátke výpravy za rybami, pričom preferuje lov na prívlač. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Ste pripravený na zimnú rybačku? Aj takto by mohla znieť dnešná moja otázka. Prečo? Dnes pri prechádzke okolo vody som trocha podcenil svoje oblečenie, všetko sa však skončilo dobre. A čo, mal som sa dobre obliecť by povedala väčšina z Vás. Nie je to tak? Prejsť na celý článok >>>>>>>


Prišiel august a rybárska sezóna sa zase posunula o kus v pred. Nadišla doba vysokých teplôt, prehrievania vody a pre rybárov doba lovu sumcov. Lov sumca v dnešnej dobe ide čoraz viac do popredia a cielene ho loví čoraz viac a viac rybárov. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Všetci čo sme prepadli lovu rýb, sa snažíme svoj voľný čas venovať tomuto športu a popri tom si plánujeme krátke či dlhé vychádzky k vode, za rybami. Preto som si dnes za tip týždňa vybral niekoľko maličkostí, ktoré Vám spríjemnia pobyt na rybách. Prejsť na celý článok >>>>>>>


 

Anketa

Nakupovali ste už na internete?
Pravidelne
Pravidelne34.6 %
Občas
Občas32.6 %
Ešte nikdy
Ešte nikdy32.7 %