Rybárske potreby TURBOFISH.sk
Myšlienka prevádzkovať rybárske potreby je niekedy z roku 1999 a odvtedy sa snažíme ponúkať Vám kopmletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre rybárske potreby, kemping potreby a všetko čo s tým súvisí. V ponuke nájdete rybárske udice, navijaky, kaprový program, sumcový program aj veci na morksý rybolov, kemping program a všetko čo súvisí s vodou lovom rýb a pobytom pri vode.

rybarske potreby turbofish prajú príjemné sviatky

Výhodný nákup rybárskych potrieb

  • Úvod
  • >>
  • GEOFF ANDERSON oblečenie

GEOFF ANDERSON oblečenie

Pre pohodlie počas lovu rýb, turistike či polovačke Vám prinášame značkové oblečenie GEOFF Anderson z Dánska. Toto športové oblečenie je navrhnuté pre tie najextrémnejšie podmienky tejto krajiny, preto je veľmi vhodné i na naše podmienky aby Vás udržalo v suchu a teple. Absolútna nepremokavosť, či paropriepustnosť, odolnosť voči vetru, výborné tepelné vlastnosti sú samozrejmosťou. Ponúkame Vám bundy, nepremokavé nohavice, nohavice, šortky, termo prádlo, vesty, fleece program či rôzne doplnky od Geoff Anderson a košele,  zvýhodnené akciové sety.

 

Spôsob zobrazenia

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Kukla, golier Polartec/Power Dry  čierny Novinka
Cena: 15,12 €

čiapka Beame Polartec/Power Dry  čierna Novinka
Cena: 23,30 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (Leaf/maskáč)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (Leaf/maskáč)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0634M
Pridať do porovnania
Cena: 645,00 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (čierna)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (čierna)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0633M
Pridať do porovnania
Cena: 561,00 €

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (zelená)

Set oblečenia DOZER 5 + URUS 5 (zelená)

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson 5 generácie DOZER 5 + URUS 5.

Obj. číslo:
1 A0632M
Pridať do porovnania
Cena: 561,00 €

set BARBARUS (šedo-čierna) bunda+ (šedé) nohavice

set BARBARUS (šedo-čierna) bunda+ (šedé) nohavice

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson Barbarus.

Obj. číslo:
1 A0631L
Pridať do porovnania
Cena: 333,00 €

set BARBARUS (Zeleno-čierna) bunda+nohavice

set BARBARUS (Zeleno-čierna) bunda+nohavice

Vyskúšajte výhodný set oblečenia Geoff Anderson Barbarus.

Obj. číslo:
1 A0630L
Pridať do porovnania
Cena: 333,00 €

Brodiaca bunda Geoff Anderson WS 5 zelená
Cena: 349,00 €

Stránky:

Dánske membránové oblečenie Geoff Anderson je navrhnuté pre všetky situácie ktoré Vás v prírode môžu postretnúť.  Navrhnuté pre extrémne podmienky. Dlhoročné skúsenosti pri výrobe zaručujú kvalitu výrobku.

Membránové oblečenie Geoff Anderson je oblečenie z dlhou tradíciou a preto je určené je všetky aktivity ako i pre rybárov, poľovníkov, turistov, lyžiarov, do spoločnosti, ale aj k pracovnému využitiu. Na oblečení je aplikovaný 3-vrstvý princíp, ktorý spoľahlivo ochráni ľudské telo pred vetrom, dažďom a zimou.

Oblečenie od Geoff Anderson vsádza na voľnosť strihu a farebnú variabilitu, preto nie je nutné vyberať dámske či pánske oblečenie a nájdu si v ňom všetci oblečenie, ktoré im bude vyhovovať.

 Ak je telo mokré kvôli nesprávne zvolenej spodnej vrstve oblečenia, bude vám zima, čím sa zmenší vaša produktivita a koncentrácia. Geoff Anderson na oblečení aplikuje princíp 3 vrstiev, ktorý spoľahlivo ochráni ľudské telo pred vetrom, dažďom a zimou.

Princíp - vysvetlenie vrstiev rybárskeho oblečenia:

   Vrstva 1 – bez námietok prepúšťajúca vlhkosť. Je navrhnutá na udržanie suchej pokožky priamym odvádzaním vlhkosti do ďalšej vrstvy oblečenia alebo von, kde sa rozptýli alebo vyparí.

   Vrstva 2 – prenáša vlhkosť z vrstvy 1 a navyše funguje ako izolačná bariéra. Tvorí ju veľký počet Fleece búnd. Výberom oblečenia s rôznymi izolačnými vlastnosťami môžeme ľahko ovládať telesnú teplotu.

  Vrstva 3 – chráni proti extrémnym elementom ako napr. teplota, vietor a voda. Je veľmi dôležité vziať si technicky navrhnuté, vzdušné oblečenie v správnom poradí, aby sme vyskúšali dokázané výhody princípu troch vrstiev.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, bliskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej

 

Nadišiel zimný čas. Je to na mnohých revíroch čas odložiť kaprové prúty a vziať tie prívlačové. Počasie nás častuje svojou zimnejšou podobou a mnoho z nás volí krátke výpravy za rybami, pričom preferuje lov na prívlač. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Ste pripravený na zimnú rybačku? Aj takto by mohla znieť dnešná moja otázka. Prečo? Dnes pri prechádzke okolo vody som trocha podcenil svoje oblečenie, všetko sa však skončilo dobre. A čo, mal som sa dobre obliecť by povedala väčšina z Vás. Nie je to tak? Prejsť na celý článok >>>>>>>


Prišiel august a rybárska sezóna sa zase posunula o kus v pred. Nadišla doba vysokých teplôt, prehrievania vody a pre rybárov doba lovu sumcov. Lov sumca v dnešnej dobe ide čoraz viac do popredia a cielene ho loví čoraz viac a viac rybárov. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Všetci čo sme prepadli lovu rýb, sa snažíme svoj voľný čas venovať tomuto športu a popri tom si plánujeme krátke či dlhé vychádzky k vode, za rybami. Preto som si dnes za tip týždňa vybral niekoľko maličkostí, ktoré Vám spríjemnia pobyt na rybách. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Rybárska sezóna je už v plnom prúde, začína i tá dovolenková sezóna a väčšina z nás sa vyberá na dlhšie či kratšie výlety za rybami k vode. Mám však pre Váa jednu otázku. Zaujíma Vás čo sa deje pod vodnou hladinou, čo sa deje na Vašom kŕmnom mieste? Prejsť na celý článok >>>>>>>

Novinky e-mailom

Anketa

Nakupovali ste už na internete?
Pravidelne
Pravidelne34.5 %
Občas
Občas32.7 %
Ešte nikdy
Ešte nikdy32.8 %