Rybárske potreby TurboFish

image

Výhodný nákup rybárskych potrieb

  • Úvod
  • >>
  • KUFRÍKY, KRABIČKY

Rybárske kufríky, rybárske krabičky

Či domáci kutil, aktívny človek či rybár potrebuje občas niečo uložiť, mať roztriedené. Preto naše rybárske potreby pre Vás vytvorili sekciu v ktorej nájdete rôzne krabičky, s množstvom úložného priestoru, nastaviteľnými priehradkami a pod. Nájdete tu aj rybárske krabičky na živé nástrahy a rybárske kufríky rôznych veľkostí, v ktorých budete mať prehľadne uložené rybárske potreby, či iné drobnosti.

Spôsob zobrazenia

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Rybárska krabička - korytnačka

Rybárska krabička - korytnačka

Rybárska krabička tzv. korytnačka pre všetky drobnosti (háčiky, obratlíky, karabínky a pod.) Praktická, uzatvárateľná klipom a vybavená viacerými druhmi rôzne veľkých priehradok.

Obj. číslo:
625 645
Pridať do porovnania
Cena: 2,50 €

XL rybársky kufrík 3 poschodia Novinka

XL rybársky kufrík 3 poschodia

Rybársky kufrík, ktorý každý ocení. Kufrík robustnej konštrukcie s veľkým spodným zásobníkom a troma odklápacími šuflíkmi, kde odložíte všetky svoje rybárske potreby.

Obj. číslo:
625 644
Pridať do porovnania
Cena: 25,43 €

Rybárske vedro modré - set Novinka

Rybárske vedro modré - set

Praktický set pre rybárske vedrá. V balení dostanete aj uzáver vedra a praktický vandlík na miešanie cesta, partiklu a pod.

Obj. číslo:
625 641
Pridať do porovnania
Cena: 21,17 €

Plastový box na nástrahy Quantum Akcia

Plastový box na nástrahy Quantum

Box na nástrahy v dizajne Quantum. Uzatvárateľný box s rozmerom 20x11x5cm.

Obj. číslo:
44 8061032
Pridať do porovnania
Cena: 10,82 €

Box na nástrahy 0,75l Akcia

Box na nástrahy 0,75l

Moderný box na nástrahy, červy v praktickej veľkosti. Na výber s dierovaným vrchnákom alebo plným pre prenos peliet, nástrah a pod.

Obj. číslo:
44 8172015
Pridať do porovnania
Cena: 4,68 €

Rybárske vedro s vrchnákom - zelené 5 l

Rybárske vedro s vrchnákom - zelené 5 l

Jednoduché a odolné vedro na prenos, krmiva, nástrahy a pod.

Obj. číslo:
625 394
Pridať do porovnania
Cena: 3,95 €

Kufor ŠPECIÁL s krabičkami 44x25,5x32cm Novinka

Kufor ŠPECIÁL s krabičkami 44x25,5x32cm

Kufrík vhodný na rybárske príslušenstvo či nástrahy. V poklope 2 krabičky na bižutériu a pod poklopom je úložný priestor pre ďalšie veci. Z prednej časti je možnosť vyťahovať 3ks krabičky.

Obj. číslo:
625 355
Pridať do porovnania
Cena: 42,62 €

Rybársky kufrík + MAXI výbava Novinka

Rybársky kufrík + MAXI výbava

Odolný praktický rybársky kufrík s maxi výbavou. Nájdete v ňom nožnice, prívlačové nástrahy, plaváky, naviazané háčiky, krmítka, chcemické svetlo a mnoho ďalšieho.

Obj. číslo:
625 301
Pridať do porovnania
Cena: 36,90 €

Stránky:

Lov rýb ako i lov kapra a dravcov v poslednej dobe zažíva veľký rozmach sa Vám snažia rybárske potreby turbofish, ponúknuť to najlepšie čo trh prináša. Do ponuky všetky značky postupne zaraďujú i nové materiály na výrobu rybárskych krabičiek. V ponuke sú i krabičky pre umelé nástrahy, kopytá, twistre, ktoré odolávajú ich účinkom. V ponuke sú dvojdielne krabičky, krabičky s nastaviteľnými priehradkami a pod.

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej