Rybárske potreby TURBOFISH.sk
Myšlienka prevádzkovať rybárske potreby je niekedy z roku 1999 a odvtedy sa snažíme ponúkať Vám kopmletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre rybárske potreby, kemping potreby a všetko čo s tým súvisí. V ponuke nájdete rybárske udice, navijaky, kaprový program, sumcový program aj veci na morksý rybolov, kemping program a všetko čo súvisí s vodou lovom rýb a pobytom pri vode.

rybarske potreby turbofish prajú príjemné sviatky

Výhodný nákup rybárskych potrieb

  • Úvod
  • >>
  • VLASCE, ŠNÚRY, SILÓNY

Rybárske vlasce – silony, rybárske šnúry

Ponúkame Vám celý sortiment pre rybárske vlasce, rybárske silóny, rybárske šnúry, koncové šnúry, šokové šnúry, nadväzcove šnúry, šnúry na rybárske montáže, šnúry na koncové montáže, rybárske olovené šnúry, pletenky, olovené pletenky, dynema šnúry, šnúry na prívlač, prívlačové šnúry a i...
Spôsob zobrazenia

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Spôsob lovu Všetko

Priemer vlasca Všetko

Dĺžka návinu v m Všetko

Spôsob použitia Všetko

Silon Cult Extreme Climax 1200m mattolive

Silon Cult Extreme Climax 1200m mattolive

Neuveriteľne ododlný silon určený na extrémne situácie. Takmer neexistujúca pamäť, odolnosť voči oderu, dodávaný vo farbe ktorá takmer zaniká vo vode.

Obj. číslo:
1891 846111200030
Pridať do porovnania
Cena: 16,26 €

Silon Cult Extreme Climax 600m mattolive

Silon Cult Extreme Climax 600m mattolive

Neuveriteľne ododlný silon určený na extrémne situácie. Takmer neexistujúca pamäť, odolnosť voči oderu, dodávaný vo farbe ktorá takmer zaniká vo vode.

Obj. číslo:
1891 846110600030
Pridať do porovnania
Cena: 9,72 €

Fluorocarbon Soft & Strong - 50 metrov

Fluorocarbon Soft & Strong - 50 metrov

Vlasec určený na všestranné použitie, v ktorom je ideálny pomer pružnosti a sily. Vďaka jeho takmer neviditeľnosti vo vode je ťažko rozpoznateľný pre ryby, pričom vďaka svojej hmotnosti rýchlo klesá.

Obj. číslo:
1891 810010050018
Pridať do porovnania
Cena: 3,78 €

Šnúra na nadväzce CLIMAX Cult Hook Line 15m

Šnúra na nadväzce CLIMAX Cult Hook Line 15m

Kaprová šnúra na nadväzce, v rýchlo potápavom prevedení. Vyrobená je z tých najlepších materiálov dostupných na trhu. Vďaka tomu je vysoko odolná voči oderu a má minimálny odpor.

Obj. číslo:
1891 58238009
Pridať do porovnania
Cena: 2,68 €

Transparentný silón EXO FC 50m

Transparentný silón EXO FC 50m

Vyrobený z čistého fluóro uhlíka, čo zabezpečuje maximálnu odolnosť a pevnosť aby ste zdolali aj ten najväčší úlovok. Transparentná farba a návin 50m.

Obj. číslo:
44 2601025
Pridať do porovnania
Cena: 9,26 €

Transparentný fluorocarbón Exofil NANO 3000m

Transparentný fluorocarbón Exofil NANO 3000m

Fluorocarbón s veľmi hladkou povrchovou úpravou, s vysokou odolnosťou voči oderu. Vyrobený v maximálnej kvalite s maximálnou pevnosťou v ulze. Najlepší vlasec pre lov na prívlač.

Obj. číslo:
44 2323335
Pridať do porovnania
Cena: 78,66 €

Mono vlasce Quattron 50m

Mono vlasce Quattron 50m

Mono transparentné vlasce Quattron vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytli maximálnu nosnosť v uzle a zachovali si potrebnú pružnosť a trvanlivosť.

Obj. číslo:
44 2613060
Pridať do porovnania
Cena: 5,98 €

Oceľové lanko na dravce 10m 50lb

Oceľové lanko na dravce 10m 50lb

Ocelové lanko s jemným pletením a hladkou povrchovou úpravou v dĺžke 10m, nosnosťou 50lb ktoré dodávame s 10ks krimpovacimi dutinkami. urobte si lanko dlhé ako práve potrebujete.

Obj. číslo:
625 479
Pridať do porovnania
Cena: 1,68 €

Stránky:

Pri svojom koníčku ste si určite kúpili, či videli aj Vy vlasec ktorý mal dvojnásobnú, trojnásobnú nosnosť ako iné vlasce renomovaných značiek. Aj Vy ste si možno niekedy položili otázku ako je to možné. Odpoveď je jediná a jednoduchá. Nemožné!
Ani rybárske potreby TurboFish.sk Vás nechcú klamať . Preto už bolo dosť obrovským nosnostiam, nadprirodzeným vlastnostiam. Renomované značky, ktoré nájdete v našom sortimente, Zebco, Rhino, Blac Cat, Quantum a Browning, ktoré sú vyrábané najmodernejšími technológiami a ich kvalita a parametre ako je nosnosť, priemer podliehajú prísnym kontrolám asociácie EFTTA (Europan Fishing Tackle Trade Association).
Tieto značky podpísali EFTTA Chartu o vlascoch, ktorá ešte sprísnila kontroly na seriózne informovanie spotrebiteľov o parametroch.  Tieto informácie pochádzajú výlučne od výrobcu a je založená na laboratórnych meraniach.
Slová prezidenta EFTTA hovoria jednoznačne:  Bojujeme za výrobcov, ktorí rešpektujú práva spotrebiteľov. Nepomáhajme teda nepoctivým predajcom s vymyslenými super nosnosťami, ušetrime si výdavky kúpou značkového vlascu, ktorý nám poslúži dlhšie a neprichádzajme zbytočne o krásne úlovky.

Kvalitné silóny s EFTTA certifikátom nájdete aj u nás v ponuke :

 

 

Internetové rybárske potreby Turbofish obchod

Ktorý Vám ponúka kompletný a pravidelne aktualizovaný sortiment pre všetko na lov kapra - kaprarina, lov sumca - sumčiarina, lov na prívlač woblery, blyskáče, rotačky, plandavky, lov na feeder, lov na plávanú, morský rybolov - rybolov na mori. Rovnako Vám Turbofish ponúkajú potreby pre každú dlhú vychádzku za rybami,  turistiku, outdoor aktivity. Rybárske prúty, rybárske navijaky, udice, rybárske oblečenie, člny, sonary, GPS, rybárske DVD a rybárske knihy, boilies na kapre, outdoor obuv a oblečenie, rybárske bivaky a pomôcky na stanovanie a všetko pre pohodlie na pri love rýb, lov kapra či lov sumca. Viac o našej spoločnosti sa dozviete tu - ďalej

Nadišiel zimný čas. Je to na mnohých revíroch čas odložiť kaprové prúty a vziať tie prívlačové. Počasie nás častuje svojou zimnejšou podobou a mnoho z nás volí krátke výpravy za rybami, pričom preferuje lov na prívlač. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Ste pripravený na zimnú rybačku? Aj takto by mohla znieť dnešná moja otázka. Prečo? Dnes pri prechádzke okolo vody som trocha podcenil svoje oblečenie, všetko sa však skončilo dobre. A čo, mal som sa dobre obliecť by povedala väčšina z Vás. Nie je to tak? Prejsť na celý článok >>>>>>>


Prišiel august a rybárska sezóna sa zase posunula o kus v pred. Nadišla doba vysokých teplôt, prehrievania vody a pre rybárov doba lovu sumcov. Lov sumca v dnešnej dobe ide čoraz viac do popredia a cielene ho loví čoraz viac a viac rybárov. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Všetci čo sme prepadli lovu rýb, sa snažíme svoj voľný čas venovať tomuto športu a popri tom si plánujeme krátke či dlhé vychádzky k vode, za rybami. Preto som si dnes za tip týždňa vybral niekoľko maličkostí, ktoré Vám spríjemnia pobyt na rybách. Prejsť na celý článok >>>>>>>


Rybárska sezóna je už v plnom prúde, začína i tá dovolenková sezóna a väčšina z nás sa vyberá na dlhšie či kratšie výlety za rybami k vode. Mám však pre Váa jednu otázku. Zaujíma Vás čo sa deje pod vodnou hladinou, čo sa deje na Vašom kŕmnom mieste? Prejsť na celý článok >>>>>>>